Pomadki na wiele sposobów.

Historia pomadki sięga już lat starożytnych, gdy kobiety barwiły swoje usta specjalnie wytworzonymi pastami z rozdrobnionych kamieni szlachetnych. Z epoki na epokę jej receptura ewoluowała, aż w końcu w 1923 roku osiągnęła formę wykręcanego sztyftu, który znamy do dziś. Najbardziej klasycznym i „wiekowym” odcieniem jest krwista czerwień.

Wielorakie wykończenie
Możemy wyróżnić szminki satynowe, błyszczące w formie błyszczyka, tinty (czyli takie, których pigment wchłania się w usta), matowe oraz pomadki matowe, które zastygają na ustach. Do tego możemy też dopisać konturówki i pomadki w kredce.

Niska cena i niesamowita jakość
Ogromny wybór pomadek ma w swoim asortymencie marka Golden Rose. To, co wyróżnia szminkę Golden Rose na tle innych firm, to bardzo niska cena w stosunku do jakości. Wśród asortymentu znajdziemy ich bestseller, czyli matową pomadkę Velvet Matte. Jest dostępna aż w 39 odcieniach, więc każda kobieta znajdzie idealny dla siebie odcień. W ofercie znajdziemy zarówno jasne, w odcieniach nude, jak i różowe, pudrowe i delikatne odcienie oraz mocne czerwienie, borda, a nawet kolor czarny! Za cenę 10,90 możemy ozdobić nasze usta i ze szminką w ręce podbijać świat.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *