Zestaw do manicure hybrydowego

Odkąd w blogosferze i na polskim youtubie zawrzało na temat lakierów hybrydowych, większość kobiet przerzuciła się z manicure tradycyjnego na ten hybrydowy. Ja bardzo sceptycznie podchodziłam do tematu, bo nigdy jakoś wybitnie nie sprawiało mi przyjemności robienie paznokci. Mijały miesiące, prawie każda moja koleżanka chwaliła się samodzielnie wykonanymi hybrydami, a ja świeciłam przed nimi gołymi paznokciami. Postanowiłam więc to zmienić i zakupić zestaw Semilac.

Jaką markę wybrać?
Zestaw wydawał mi się najlepszą opcją na początek, bo ja jeszcze nie za bardzo wiedziałam co, z czym i jak się je. Nie chciało mi się szukać w internecie poszczególnych produktów, więc wiedziałam, że wybiorę jakiś zestaw. Pozostał mi tylko wybór jaką markę wybrać. Ponieważ wiele kobiet chwaliło i było zadowolonych z marki Semilac, postanowiłam sięgnąć właśnie po ich produkty.

Dlaczego wybrałam akurat ten zestaw?
Spośród wielu zestawów dostępnych na rynku wybrałam Semilac zestaw z lampą UV o mocy 36W. Dlaczego wybór padł akurat na ten zestaw? Głównym powodem był fakt, że lampa UV daje więcej możliwości. W przyszłości mogłabym również wykonywać żele i utwardzać je pod tą lampą, a takich możliwości nie daje mi lampa LED.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *