Krem Egyptian Magic – działanie i zastosowanie

Krem Egyptian Magic to kosmetyk pochodzenia naturalnego. W skład kremu wchodzą tylko i wyłączenie naturalne składniki, dzięki czemu Egyptian Magic krem idealnie nadaje się do skóry skłonnej do alergii, ale nie tylko – sprawdzi się na każdym typie cery. Osoby stosujące ten krem – dzięki temu, że w składzie nie ma żadnych parabenów i konserwantów – nie muszą obawiać się reakcji alergicznej po zastosowaniu preparatu.

Zamów kremy onlineEgyptian Magic w sklepie Cocolita

Krem Egyptian Magic dla alergików

Krem Egyptian Magic nie zawiera również substancji barwiących i zapachowych, dzięki czemu w jego skład wchodzą tylko składniki pochodzenia naturalnego, wyłączając tym samym zbędne substancje – powoduje to, że krem jest bardzo przyjazny dla skóry z niedoskonałościami i skłonnej do alergii.

Zastosowanie kremu

Krem Egytpian Magic jest nieco droższy od popularnych kosmetyków, ale mimo wszystko warty jest zakupu. Specyfik określany jest jako krem wielozadaniowy. Nic dziwnego, jego zastosowanie jest naprawdę szerokie. Krem można śmiało stosować jako:

– krem nawilżający,

– krem łagodzący poparzenia,

– krem do usuwania pozostałości po makijażu,

– krem do masażu,

– balsam nawilżający usta,

– odżywka do włosów,

Zastosowanie kremu Egyptian Magic jest naprawdę szerokie i można go stosować dosłownie na wszystko. Dzięki swoim naturalnym składnikom sprawdzi się nie tylko jako pielęgnacja i nawilżenie skóry, ust i włosów,

ale również doskonale poradzi sobie z objawami łuszczycy czy wysypki. Dzięki właściwościom o charakterze leczniczym znakomicie złagodzi objawy pospolitych chorób.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *