Zdrowa skóra głowy, czyli zasługa odpowiednich kosmetyków

Skóra głowy wymaga tak samo odpowiedniej pielęgnacji, jak ta na twarzy. Coraz więcej osób boryka się z jej nadwrażliwością, co powoduje swędzenie, bolesne wypryski, łupież, a także systematyczne osłabianie włosów oraz ich nadmierne wypadanie. Właśnie dla takich potrzeb powstają serie kosmetyków przeznaczone do pielęgnacji skóry głowy oraz włosów.

Dermedic Capilarte – seria kosmetyków do pielęgnacji skóry głowy i włosów

Kosmetyki Dermedic to preparaty przeznaczone do pielęgnacji skóry twarzy przede wszystkim wrażliwej i suchej. Od niedawna linię kosmetyków wzbogaciła także seria, która jest przeznaczona do pielęgnacji skóry głowy z problemami. Delikatna skóra głowy jest tak samo podatna na podrażnienia, które mogą być wywołane nie tylko stosowanymi kosmetykami do stylizacji włosów, ale także czynnikami środowiskowymi. Dlatego też coraz więcej osób uskarża się na przesuszoną, podrażnioną i bolesną skórą głowy. Nie mniejszym problemem jest łupież oraz wypadające w nadmiarze włosy. Seria Dermedic Capilarte to preparaty, które pomogą w leczeniu i zapobieganiu tym problemom. Różne produkty z tej serii znajdziesz m. in. tutaj.

Co znajduje się w serii Dermedic Capilarte?

Jest to dobrze rozbudowana seria, w której znajdują się przede wszystkim Dermedic Capilarte szampony oraz preparaty, których zadaniem jest wzmocnienie włosów, zapobieganie ich wypadaniu i przyspieszanie wzrostu. Osobną grupę stanowią także kosmetyki przeznaczone do skóry głowy z problemami łupieżowymi oraz nadwrażliwością.Dermedic Capilarte szampon zawiera tylko wysokooczyszczone składniki, dzięki czemu nie wywołuje podrażnień. Ma działanie łagodzące oraz narmalizujące.

Natomiast Dermedic Capilarte serum to profesjonalna wcierka do włosów, która kierowana jest do osób, które cierpią na okresowe lub przewlekłe wypadanie włosów spowodowane różnymi przyczynami. Jej regularne stosowanie przyczynia się nie tylko do zahamowania wypadania, ale również zagęszczenia oraz przyspieszenia wzrostu włosów. Zawiera takie naturalne składniki aktywne jak kofeina czy sok z brzozy, jest hipoalergiczny i przebadany trychologicznie.